אנגלית | עברית

תמכו באלבום

בואו ניתן לתנועה הזאת עוד מוזיקה

אחרי שנתיים של השתתפות בצעדות נשים בכל העולם, יעל דקלבאום מוכנה להוציא אלבום חדש שמטרתו לתת פסקול להתעוררות העולמית של המהפכה הנשית

:לתמיכה באמנות המהפיכה אפשר לתרום פה או לגלול מטה לרכישת האלבום מראש

PayPal PayPal
Visa
Mastercard
Amex

הזמינו את האלבום מראש

האלבום “Women of The World Unite”, מקבץ מעל 40 זמרות, מקהלות, דוברות ומוזיקאיות מרחבי העולם. יחד עם "האמהות", בהפקתו המוזיקלית של אדם בן אמיתי, מתארחות באלבום גם הזמרות ג׳וס סטון, זאפ מאמא, אמיירה לאון, ניקי גלאספי, שהייתה המתופפת של ביונסה ועוד. כל המוזיקה כבר הוקלטה ומתעתדת לצאת לאור במהלך 2020...מתי בדיוק?? האמת שזה תלוי הרבה בכן/ם ובתמיכה שתוכלו להעניק:) עד כמה חזק הרצון שלכן/ם לשמוע את המוזיקה? תוכלו לעשות די בקלות את ההבדל הגדול כשתזמינו מראש את האלבום:

האלבום בפורמט דיגיטלי

אלבום פיזי חתום

״חבילת האמהות״

היו בין הראשונות/ים לקבל הורדה של האלבום וגם הורדה של הסינגל Women of the World Unite, וכל שיר שיצא לאור עד צאת האלבום המלא.

תקבלו דיסק חתום בידיי וגם תהיו בין הראשונות/ים לקבל הורדה של האלבום וגם הורדה של הסינגל Women of the World Unite, וכל שיר שיצא לאור עד צאת האלבום המלא.

תקבלו גם דיסק וגם את האיפי של יעל והאמהות חתומים בידיי וגם תהיו בין הראשונות/ים לקבל הורדה של האלבום וגם הורדה דיגיטלית של הסינגל Women of the World Unite, וכל שיר שיצא לאור עד צאת האלבום המלא.

10.00 EUR או יותר

PayPal PayPal
Visa
Mastercard
Amex

25.00 EUR או יותר

PayPal PayPal
Visa
Mastercard
Amex

40.00 EUR או יותר

PayPal PayPal
Visa
Mastercard
Amex

הזמינו כרטיסים להופעה חיה

אירועים קרובים